hraj s rozumem

Naberte kurz tím správným směrem

Zábava, odpočinek někdy útěk od reality – to jsou hlavní důvody, proč se do hraní her v on-line nebo off-line světě pouštíme. Když se ale hraní začne ubírat jiným, ne úplně příznivým směrem, měli bychom zpozornět. Právě v tomto případě nám mohou pomoci odborné webové stránky Naberte kurz a jejich on-line tým, který zaštiťuje Společnost Podané ruce o.p.s..

Webový portál Naberte Kurz je součástí širšího projektu HRaní, za kterým stojí tým odborníků ze společnosti Podané ruce o.p.s. a Univerzity Palackého v Olomouci. Jejich společným úsilím je, aby minimalizovali rizika v prostředí on-line her a pomohli zejména těm, kteří se nachází ve fázi předcházející patologickému hraní nebo i těm, kteří s hraním začínají a berou riziko na lehkou váhu.

Sazka pomáhá

V Sazce se dlouhodobě věnujeme zodpovědnému hraní a se Společností Podané ruce spolupracujeme už od roku 2017. Do projektu HRaní (Harm reduction – prevence negativních dopadů) jsme se zapojili zatím jako jediná firma ze všech oslovených provozovatelů hazardních her. Společně s odborníky z oblasti adiktologie tak pomáháme předcházet rizikům, které hraní se sebou může přinášet, a snažíme se, aby hra přinášela rozptýlení a radost.