hraj s rozumem

Ochrana hráčů

V Sazce hrajete bezpečně. Ačkoliv většina našich her nepřináší téměř žádná rizika problémového hraní, máme připravený ucelený systém ochrany hráčů, tedy vás.

Nastavení herních limitů

Když vás hra pohltí natolik, že se vám od ní nechce odejít, nic se neděje, nárok na svou oblíbenou relaxaci máme všichni. Když se to však začne stávat pravidlem a často vás potom trápí špatné svědomí, může to být k zamyšlení. . V takové situaci není nic snadnějšího než si nastavit herní limity. Ty vám pomohou zůstat ve hře přesně tolik času, kolik si předem naplánujete, případně utratit částku podle svých představ. Herních limitů je celkem sedm a více si o nich můžete přečíst zde.

Zkuste si svůj osobní test

Někdo je proti zlozvykům více odolný, jiný méně. Jak jste na tom vy? Chováte se rizikově? Pohybujete se na hranici? Nebo naopak patříte do skupiny, která si může s klidem dopřát cokoliv, bez zbytečného stresu? Na stránkách Hraj s rozumem můžete vyzkoušet test hráče, který vám napoví.

Dvoustupňové vzdělávání našich zaměstnanců

Naše společnost patří mezi lídry v zábavním průmyslu, což je také jeden z důvodů, proč cítíme potřebu být inspirací ostatním. Ve spolupráci s adikology školíme naše zaměstnance, speciální vzdělání pak získávají lidé, kteří pracují přímo s vámi, našimi zákazníky.

Spolupráce s odborníky z nadace Podané ruce

Zodpovědné hraní je zábava bez rizik a problémů. Aby měly naše jednotlivé projekty opravdový efekt, soustředíme se na spolupráci s odborníky na závislosti. Nadace Podané ruce se zabývá právě boji s problémy spojenými s různými tipy závislostí, které mohou být často navzájem propojené. Záleží nám na kvalitě našeho zodpovědného přístupu a preventivních opatření, proto vše pečlivě konzultujeme. Spolupracujeme i na preventivním programu Harm reduction – Hraní.

Kontaktní centrum

Pokud se domníváte, že hraní překročilo vaše možnosti, neváhejte nám zavolat do kontaktního centra, kde jsou zkušení operátoři a pomohou vám najít řešení ušité vám přímo na míru.

Nabídka Mapy pomoci adiktologických center

Pokud už hráčům nehrozí pouze hypotetické problémy, ale dostávají se do skutečných potíží, odkazujeme je na Mapu pomoci adiktologických center Národního monitorovacího centra pro drogy a závislosti, kterou nabízíme na webových stránkách.

Možnost sebevyloučení na vyžádání a rejstřík vyloučených osob

Cílem Sazky je poskytovat lidem zábavu, nicméně pokud někomu hra způsobuje problémy a stres, doporučujeme takovým hráčům, aby raději nechali hazard jiným. Skutečným řešením pokročilého problému je zápis do Rejstříku vyloučených osob, který omezí hraní u všech provozovatelů a dokáže tak efektivně pomoci hraní zabrzdit. Obrátit se na nás můžete i v případě, že chcete požádat o pozastavení svého hráčského účtu či jeho zrušení.

Informace a vědomosti pomáhají

Našim cílem je podporovat prevenci a hraní pro zábavu. Proto máme projekt Hraj s rozumem, který přináší informace a novinky, které podpoří vaše znalosti a umožní vám se zodpovědně o svém hraní rozhodovat.