hraj s rozumem

20 Otázek Anonymních Gamblerů

Svět her přináší především zábavu a odreagování. Ve výjimečných situacích se ale může stát, že se čas a finance, které do hry vkládáme, trošku vymknou z rukou. Pokud víte, tušíte nebo si nejste jistí tím, že potřebujete pomocnou ruku odborníka, můžete si zkusit vyplnit dotazník připravený spolkem Anonymních Gamblerů. Ten má za úkol pomoci v situaci, kdy nevíme, zda pomoc skutečně potřebujeme.

Spolek Anonymní Gambleři je seskupení lidí, které pojí společná snaha a touha přestat s hazardem. Využívají zejména terapii sdílením a v Česku se například pravidelně setkávají v Brně. Tento spolek přišel s dotazníkem pro všechny, kteří si nejsou jistí svým hraním a pokládají si otázky typu „Mám problém v důsledku hazardních her či sázek? Mám vyhledat pomoc? Nejsem si jistý svojí závislostí na hazardních hrách a sázkách.“ Vyzkoušejte si odpovědět na 20 otázek anonymních gamblerů i vy.

Pokud jste odpověděli „ano“ na alespoň sedm z dvaceti následujících otázek, měli byste se nad svým hraním kriticky zamyslet.

Zdroj: anonymnigamble­ri.cz