aktuality

Jak na zodpovědné hraní?

Domníváte se, že máte hraní a sázení pod kontrolou, ale občas se i přesto neubráníte pocitům, že je vaše záliba v zábavě větší, než jste si mysleli? Nebo byste se jen rádi naučili zodpovědnějšímu přístupu ke hře? Poslechněte si podcast s názvem Hraj se sebou fér!, který radí hráčům, jak být tak fér nejen sám k sobě, ale i ke svému nejbližšímu okolí.

Podcast Hraj se sebou fér přináší posluchačům zajímavé a poutavé příběhy ze světa adiktologie, psychologie, ale také financí. Moderování se ujali Filip Horký a Michala Hergetová, kteří s každým dílem postupně zpovídají zajímavé hosty, jež mají s hazardem odborné či osobní zkušenosti a na problematiku tak nahlížejí nejrůznějšími úhly pohledu. Cílem audio pořadu je zkrátka inspirovat k zodpovědnějšímu přístupu a motivovat nejen hráče k tomu, aby se nebáli požádat o pomoc a případné problémy s hazardem, a to ať už se jedná o závislost, úzkosti nebo stres, začali řešit včas. Epizody pořadu jsou nyní k dispozici na Spotify, Apple Podcasts a dalších audio platformách.

Stejně jako každá jiná volnočasová aktivita, která by měla sloužit jako prostředek relaxace a odreagování, má také hraní a sázení své limity, jejichž překročení není radno podceňovat. Zvláště v situaci, kdy koníček přestává být pouze zábava a začíná narušovat osobní život nebo způsobovat finanční problémy, je nejvyšší čas situaci začít řešit.